NAPISZ DO NAS | O NAS | +48 791 841 149

Strona główna » Wysyłka i zwroty

Wysyłka i zwroty

Przez realizację zamówienia należy rozumieć wysłanie Pocztą Polską lub wybranym kurierem zamówionych towarów do klienta.

Realizacja zamówienia następuje wyłącznie po uprzednim jego opłaceniu w momencie zaksięgowania płatności. W przypadku płatności kartą kredytową, czas realizacji zamówienia biegnie od momentu uzyskania pozytywnej autoryzacji. 

W przypadku braku zapłaty za zamówienie w ciągu 14 dni od daty jego złożenia, transakcja zostaje uznana za nieaktualną i będzie automatycznie anulowana.

Czas realizacji zamówienia wynosi do 4 dni roboczych od chwili wysłania do klienta na adres e-mail wskazany przez klienta podczas składania zamówienia informacji o otrzymaniu płatności za zamówiony towar i rozpoczęciu realizacji zamówienia, nie później jednak niż w terminie 14 dni po złożeniu przez klienta zamówienia.

Sklep realizuje zamówienia z Polski i z zagranicy.

Dostawa zamówionego w Sklepie towaru odbywa się przesyłką pocztową lub kurierską.

W przypadku odstąpienia przez konsumenta od umowy zakupu, jest on zobowiązany do zwrotu produktów objętych umową w stanie niezmienionym. Zwrot powinien nastąpić nie później niż w terminie 14 dni od dnia odstąpienia od umowy na adres: Joccos Design Patrycja Kwiatkowska, ul. Przytulna 10, 36-040 Boguchwała.


Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl