Menu

Cart

Content

Breadcrumb

Regulamin sklepu

Witamy w naszym sklepie internetowym

Dziękujemy za zaufanie, jakim obdarzyli nas Państwo wybierając robioną przez nas biżuterię. Mamy nadzieję, że oferowana przez nas biżuteria spełni Państwa oczekiwania pod względem wysokiej jakości materiałów, z których jest zrobiona, jak również ceny. Projektując naszą biżuterię, starannie dobieramy materiał, z jakiego będzie ona wykonana. Dokładamy wszelkich starań, aby byli Państwo zadowoleni ze swojego zakupu i cieszyli się zakupioną u nas biżuterią przez długie lata.

 

MINIMALNE ZAMÓWIENIE:

Minimalne zamówienie odnosi się wyłącznie do odbiorców hurtowych i wynosi 1500 PLN netto.

 

WARUNKI PŁATNOŚCI:

Płatności za zakupione towary powinny być uregulowane w terminie 7 dni od daty zakupu. 

Płatnosci nieuregulowane w terminie, zostaną automatycznie usunięte z listy zamówień.

Jeżeli z jakichkolwiek powodów nie będą Państwo w stanie zrealizować płatności w terminie, należy poinformować nas o takiej sytuacji mailowo: personal.style2009 @ gmail.com bądź telefonicznie: 791 84 11 49 lub 791 84 11 43

 

METODY PŁATNOŚCI:

Akceptujemy następujące formy płatności:

  • Płatności.pl - bezpieczna forma płatności, za pomocą której zrobią Państwo przelew z konta na konto, bądź za pomocą karty kredytowej.
  • PayPal - bezpieczna forma płatności za pomocą karty kredytowej. Nie musisz otwierac konta PayPal, aby zapłacić kartą kredytową.
  • Przelew na konto: ING Bank Śląski nr: 81 1050 1562 1000 0090 9372 3485 Pracownia Artystyczna PERSONAL-STYLE Patrycja Kwiatkowska.

 

ANULOWANIE ZAMÓWIENIA:

W przypadku podjęcia decyzji o anulowaniu zamówienia, zanim rozpoczniemy jego produkcję, otrzymają Państwo pełny zwrot pieniędzy. Jeśli prace nad realizacją zamówienia już się rozpoczęły, będzie pobierana prowizja w wysokości 10% wartości zamówienia, ale nie więcej niż 100 PLN. Anulowanie zamówienia nie będzie rozpatrywane, w przypadku gdy zamówienie zostało już wysłane.

 

ZWROTY/WYMIANY:

Jeśli nie są Państwo zadowoleni ze swego zakupu, przedmiot może być wymieniony na inny kolor lub rozmiar, jak również na każdy inny przedmiot dostępny w naszym sklepie w kwocie zakupu lub za dopłatą. Zamówienie należy zwrócic w ciągu 7 dni roboczych od daty otrzymania przesyłki, dołączając paragon fiskalny. Prosimy o poinformowanie nas z wyprzedzeniem o chęci zwrotu. Nie bierzemy odpowiedzialności za zaginięcia zwracanych do nas przesyłek. Dla własnego bezpieczeństwa zalecamy, aby ubezpieczyć wysyłaną do nas przesyłkę. Koszty zwrotu bądź wymiany w obie strony pokrywa kupujący.

 

Wszystkie prawidłowo zwrócone produkty zostaną zapisane jako kredyt sklepowy z wyłączeniem kosztów wysyłki.

Do każdego zakupu dołączamy paragon fiskalny, który stanowi podstawę wymiany.

Przedmioty podlegające wymianie nie mogą nosić żadnych oznak użytkowania.

Przedmioty kupione na wyprzedaży nie mogą zostac zwrócone.

 

USZKODZONY LUB ZŁY PRODUKT:

W rzadkich przypadkach, kiedy otrzymany przez Państwa towar został uszkodzony lub otrzymali Państwo niewłaściwy towar, dokonamy wymiany na nasz koszt lub jeśli nie ma możliwości wymiany zwrócimy Państwu pełną kwotę pieniężną łącznie z kosztami przesyłki. W każdym przypadku należy poinformować nas o tym w ciągu 3 dni od daty otrzymania przesyłki oraz wypełnic dostarczony przez nas mailowo formularz reklamacyjny.

 

FORMY WYSYŁKI:

Standardowo przesyłki wysyłamy za pośrednictwem Poczt Polskiej. Dostępne są przesyłki w formie poleconego listu priorytetowego bądź poleconej paczki priorytetowej. Wybierając metodę wysyłki za pośrednictwem Poczty Polskiej zalecamy ubezpieczać przesyłki w cenie 2 PLN za każde 100 PLN wartości zamówienia. Nie ponosimy odpowiedzialności w razie zaginięcia nieubezpieczonej przesyłki na poczcie.

Prosimy o informację, jeżeli życzą sobie Państwo jakąś inną formę przesyłki - my dołożymy wszelkich starań, aby to zrealizować.

Wysyłamy do wszystkich miejsc na całym świecie, dlatego jeżeli chcą Państwo, aby przesyłka została wysłana w inne miejsce niż Polska, prosimy o informację.

 

CZAS DOSTAWY:

Zwykle jesteśmy gotowi do wysyłki w ciągu 2 -10 dni roboczych, w zależności od wielkości zamówienia. Oczywiście staramy się, aby czas realizacji zamówienia skrócić do minimum. Prosimy jeszcze wziąć pod uwagę czas transportu, w zależności od sposobu wyboru przez Państwa formy przesyłki. W rzadkich przypadkach zaginięcia przesyłki w transporcie dołożymy wszelkich możliwych starań, aby pomóc rozwiązać problem.

 

SPECJALNA OFERTA:

Na zamówienia powyżej 1500 PLN oferujemy darmową wysyłkę na terenie Polski.

Joccos Design

Patrycja Kwiatkowska

ul.Wojska Polskiego 6A

36-040 Boguchwała

(+48) 791- 84 -11- 43 - Patrycja

(+48) 791- 84 -11- 49 - Sławek

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.